Menu

Studio A&B

Events at this location

november

1nov7:15 am- 8:15 amIntermediate Vinyasa Yoga7:15 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Caitlin Anderson

1nov10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

1nov12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

1nov5:15 pm- 6:15 pmPower Yoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Becca Bivens

1nov6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

2nov6:30 am- 7:30 amCardio Kickboxing6:30 am - 7:30 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

2nov10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

2nov12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

2nov5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Danielle Reisman

2nov6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

3nov9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

3nov11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

3nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

4nov7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

4nov9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

5nov4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

5nov5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

6nov7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

6nov9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

6nov11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

6nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

6nov5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

6nov6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

7nov6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

7nov10:00 am- 11:00 amMat Pilates10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kim Merkel

7nov11:00 am- 12:00 pmBarre Sculpt11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Kim Merkel

7nov12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

7nov4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

7nov5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

7nov6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

8nov7:15 am- 8:15 amIntermediate Vinyasa Yoga7:15 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Caitlin Anderson

8nov10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

8nov12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

8nov5:15 pm- 6:15 pmPower Yoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Becca Bivens

8nov6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

9nov6:30 am- 7:30 amCardio Kickboxing6:30 am - 7:30 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

9nov10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

9nov12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

9nov5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Danielle Reisman

9nov6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

10nov9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

10nov11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

10nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

11nov7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

11nov9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

12nov4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

12nov5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

13nov7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

13nov9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

13nov11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

13nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

13nov5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

13nov6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

14nov6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

14nov10:00 am- 11:00 amMat Pilates10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kim Merkel

14nov11:00 am- 12:00 pmBarre Sculpt11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Kim Merkel

14nov12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

14nov4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

14nov5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

14nov6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

15nov7:15 am- 8:15 amIntermediate Vinyasa Yoga7:15 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Caitlin Anderson

15nov10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

15nov12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

15nov5:15 pm- 6:15 pmPower Yoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Becca Bivens

15nov6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

16nov6:30 am- 7:30 amCardio Kickboxing6:30 am - 7:30 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

16nov10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

16nov12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

16nov5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Danielle Reisman

16nov6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

17nov9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

17nov11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

17nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

18nov7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

18nov9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

19nov4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

19nov5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

20nov7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

20nov9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

20nov11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

20nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

20nov5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

20nov6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

21nov6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

21nov12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

21nov4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

21nov5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

21nov6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

22nov7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

22nov10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

22nov12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

22nov6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

22nov6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

24nov9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

24nov11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

24nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

25nov7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

25nov9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

26nov4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

26nov5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

27nov7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

27nov9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

27nov11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

27nov12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

27nov5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

27nov6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

28nov6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

28nov12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

28nov4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

28nov5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

28nov6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

29nov7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

29nov10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

29nov12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

29nov6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

29nov6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

30nov1:00 am- 1:00 amCardio Kickboxing1:00 am - 1:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

30nov10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

30nov12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

30nov5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

30nov5:30 pm- 6:30 pmCycle & Strength5:30 pm - 6:30 pm Studio A&BInstructor:Mike Sickinger

30nov6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

december

1dec9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

1dec11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

1dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

2dec7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

2dec9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

3dec4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

3dec5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

4dec7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

4dec9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

4dec11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

4dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

4dec5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

4dec6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

5dec6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

5dec12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

5dec4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

5dec5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

5dec6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

6dec7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

6dec10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

6dec12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

6dec6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

6dec6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

7dec1:00 am- 1:00 amCardio Kickboxing1:00 am - 1:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

7dec10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

7dec12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

7dec5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

7dec5:30 pm- 6:30 pmCycle & Strength5:30 pm - 6:30 pm Studio A&BInstructor:Mike Sickinger

7dec6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

8dec9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

8dec11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

8dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

9dec7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

9dec9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

10dec4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

10dec5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

11dec7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

11dec9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

11dec11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

11dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

11dec5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

11dec6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

12dec6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

12dec12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

12dec4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

12dec5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

12dec6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

13dec7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

13dec10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

13dec12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

13dec6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

13dec6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

14dec1:00 am- 1:00 amCardio Kickboxing1:00 am - 1:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

14dec10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

14dec12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

14dec5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

14dec5:30 pm- 6:30 pmCycle & Strength5:30 pm - 6:30 pm Studio A&BInstructor:Mike Sickinger

14dec6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

15dec9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

15dec11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

15dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

16dec7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

16dec9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

17dec4:00 pm- 5:00 pmOula4:00 pm - 5:00 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

17dec5:15 pm- 6:15 pmYoga5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne,Karen Falbo

18dec7:00 am- 8:15 amVinyasa Yoga7:00 am - 8:15 am Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

18dec9:00 am- 10:00 amPower Hour9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Staci Zimmerman

18dec11:00 am- 12:00 pmPower Yoga11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

18dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

18dec5:15 pm- 6:15 pmHIIT5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

18dec6:30 pm- 7:30 pmZumba6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Noelle Lopez

19dec6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

19dec12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

19dec4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

19dec5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

19dec6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

20dec7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

20dec10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

20dec12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

20dec6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

20dec6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

21dec1:00 am- 1:00 amCardio Kickboxing1:00 am - 1:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

21dec10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

21dec12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

21dec5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

21dec5:30 pm- 6:30 pmCycle & Strength5:30 pm - 6:30 pm Studio A&BInstructor:Mike Sickinger

21dec6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

22dec9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

22dec11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

22dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

23dec7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

23dec9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

26dec6:00 am- 7:00 amPower Hour6:00 am - 7:00 am Studio A&BInstructor:David Smith

26dec12:00 pm- 1:00 pmHatha Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Shannon Harman

26dec4:45 pm- 5:15 pmAb Blast4:45 pm - 5:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

26dec5:15 pm- 6:15 pmPower Hour5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

26dec6:30 pm- 7:30 pmYoga Sculpt6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

27dec7:00 am- 8:00 amH.A.B.I.T.7:00 am - 8:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

27dec10:30 am- 11:30 amMat Pilates10:30 am - 11:30 am Studio A&BInstructor:Ozlem Akdogan

27dec12:00 pm- 1:00 pmPower Hour12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Jill Barghelame

27dec6:00 pm- 7:00 pmCycling6:00 pm - 7:00 pm Studio A&BInstructor:Colleen Reilly

27dec6:30 pm- 7:30 pmHIIT6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Molly Harris

28dec1:00 am- 1:00 amCardio Kickboxing1:00 am - 1:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

28dec10:00 am- 11:00 amHatha Yoga10:00 am - 11:00 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

28dec12:00 pm- 1:00 pmVinyasa Yoga12:00 pm - 1:00 pm Studio A&BInstructor:Natasha Vukicevic

28dec5:15 pm- 6:15 pmYoga Sculpt5:15 pm - 6:15 pm Studio A&BInstructor:Brianna Johnson

28dec5:30 pm- 6:30 pmCycle & Strength5:30 pm - 6:30 pm Studio A&BInstructor:Mike Sickinger

28dec6:30 pm- 7:30 pmOula6:30 pm - 7:30 pm Studio A&BInstructor:Erin Schoepke

29dec9:45 am- 10:45 amVinyasa Flow Yoga9:45 am - 10:45 am Studio A&BInstructor:Kara Traikoff

29dec11:00 am- 12:00 pmZumba11:00 am - 12:00 pm Studio A&BInstructor:Mara Waldruff

29dec12:15 pm- 1:15 pmStep & Pump12:15 pm - 1:15 pm Studio A&BInstructor:Erin Coyne

30dec7:30 am- 8:30 amVinyasa Yoga7:30 am - 8:30 am Studio A&BInstructor:Matlin Novak

30dec9:00 am- 10:00 amHIIT9:00 am - 10:00 am Studio A&BInstructor:Danielle Bahr

X